Możliwości programu KQS

Oprogramowanie KQS.store posiada ogromne możliwości odnośnie projektowania wyglądu oraz  całej szaty graficznej. Jest to chętnie wykorzystywane oprogramowanie dzięki, któremu możliwe jest wygodne prowadzenie sklepu i zarządzanie posiadanymi towarami. Oprogramowanie KQS daje nam swobodę wyboru i łatwość prowadzenia sklepu, a klienci mogą cieszyć się możliwością wygodnego wykonywania zakupów wiedząc, że transakcja przebiegnie bez żadnych zastrzeżeń.

 

Rodzaje sklepów obsługiwane przez oprogramowanie KQS

Wśród funkcjonalności oprogramowania KQS istnieje możliwość ustawienia konkretnego rodzaju sklepu, który ma być prowadzony. Wybór konkretnego rodzaju działalności sprawia, że prowadzanie, operowanie i personalizacja sklepu KQS jest znacznie prostsza i wygodniejsza. Instalując program w pierwszej kolejności otrzymuje się sklep KQS uniwersalny, którego układ i konfigurację można z łatwością zmienić w panelu administratora w dziale ustawień. Decydując się na zmianę rodzaju sklepu zauważymy także zmanię elementów znajdujących się w panelu administratora.

 

Jakie korzyści płyną  ustawienia konkretnego rodzaju sklepu?

Wybierając rodzaj sklepu możemy zaznaczyć jedną z wielu proponowanych pozycji takich jak drogeria, antykwariat, sklep z oponami, sklep odzieżowy, sklep z zabawkami itp. Wybór jest ogromy i każdy z pewnością odnajdzie branżę dla siebie. Wybierając daną pozycję otrzymamy bardziej skonkretyzowany układ sklepu KQS, dzięki któremu będziemy mogli wygodniej i sprawniej zarządzać prowadzonym sklepem. Nie tylko my będziemy mogli lepiej orientować się w informacjach o towarze. Przede wszystkim to klient będzie mógł zapoznać się z informacjami na temat danego produktu.

 

Zmiany układu sklepu KQS na przykładach

Wybierając z listy np. księgarnie możemy zauważyć, ze w panelu administratora pojawią się nowe funkcje takie jak wydawnictwa czy autorzy. Możemy wprowadzić dane na temat posiadanych książek, dzięki czemu uzyskamy czytelny i poukładany spis. W domyślnej karcie konkretnego produktu pojawią się również cechy podstawowe takie jak ISBN, liczba stron w książce, format, oprawa, rok wydania czy język. Innym przykładem, który zobrazuje nam jak zmienia się w zależności od wybranej pozycji układ sklepu KQS może być sklep z oponami. Wybierając ten rodzaj na karcie danego produktu możemy umieścić specyficzne cechy, które umożliwią nam sprecyzowanie towaru. Mamy możliwość by umieścić tam model, szerokość, średnicę, nośność opony, określić na jaki sezon jest przeznaczona i do jakiego typu pojazdu sprawdzi się najlepiej.

 

sklep kqs

 

Jakie korzyści płyną z korzystania ze sklepu KQS?

Korzystając ze sklepu KQS możemy cieszyć się wieloma funkcjonalnościami, dzięki którym zakupy będą łatwe i wygodne dla klienta. Sklep KQS może zostać wzbogacony w różnorodne filtry, wyszukiwarki, wersje językowe. Dodatkowo możliwość integracji sklepu KQS z innymi portalami np. porównywarkami cen czy stronami oferującymi szybkie płatności sprawimy, że dokonywanie zakupów będzie dla klientów niezwykle wygodne i komfortowe. Zachowanie wszelkich standardów dotyczących estetyki, reklamy, marketingu i public relations zagwarantujemy, że osoby dokonujące zakupu z pewnością powrócą do naszego sklepu.

 

Jak wygląda tworzenie sklepu KQS?

W pierwszej kolejności osoba zamawiająca wykonanie sklepu KQS dokładnie określa swoje wymagania odnośnie wyglądu i funkcjonalności sklepu. Projekt wykonywany jest w ciągu kilku dni, od otrzymania wytycznych ze strony klienta. Następnym etapem jest tworzenie kodu xhtml + css, który zostanie wdrożony w system zarządzania. Ostatnim etapem jest korygowanie błędów i wszelkich niedociągnięć oraz konfiguracja sklepu pod konkretnego klienta. Ostatecznie otrzymujemy gotowy sklep KQS, który może być swobodnie prowadzony przez zamawiającego.