Już od prawie 15 lat zawodowo zajmuję się sprzedażą i marketingiem. Miałem okazję współpracować z małymi i średnimi firmami jak i powszechnie znanymi korporacjami. Początkowo specjalizowałem się w marketingu strategicznym i operacyjnym, aktywnie wspierając sprzedaż, obsługę klientów, procesy logistyczne, CRM oraz rozwój produktów.

Jestem praktycznym marketingowcem, preferuję konkretne i sprawdzone działania, które przyniosą sukces obsługiwanej firmie. Aktualnie zajmuję się również pracami analitycznymi oraz metodami wizualizacji, można powiedzieć, że jest to najnowszy obiekt moich zainteresowań.

Na niniejszym blogu pokażę wam jak skutecznie wpłynąć na wzrost sprzedaży waszej firmy oraz jak ją efektywnie wypromować. Dzisiejszy rynek wypracował setki narzędzi sprzedaży i promocji, pokarzę ci te które moim zdaniem są najskuteczniejsze.

Ponadto zaprezentuje liczne rozwiązania dla firm, które znacznie wpłyną na jakość oferowanych usług. Dowiesz się w co warto zainwestować oraz jak skutecznie wesprzeć procesy zachodzące w twojej firmie.

Zapraszam do śledzenia mojego bloga i mam nadzieję, że zainteresują Cię swoimi artykułami.